Accio zabalené dárky ✨!

Ztrácíte se v hordě stužek, papíru a izolepy a konečný výtvor vypadá jako hooodně alternativní umění 😀?

Zapomeňte na měkkouše, lampy a houpací koně - nejlíp se stejně balí kniha 🎄🎁! A prosincové žhavé novinky jsou jako linecké od babičky. Tak boží, že se budou jednou jako rodinný poklad dědit z generace na generaci.

P. S. Pro level "balič samouk" vřele doporučujeme taky všechny deskovky a audioknihy 😉!

DOPORUČUJEME:

Zen je dokonalým lékem na chaos moderního života.

Krásně ilustrovaný průvodce pro zpomalení, nalezení skutečného štěstí a pocitu klidu, z pera zen buddhistického mnicha Shunmya Masuna.

NOVINKY:

- 17 %
Čtyřlístek První půlstoletí v Třeskoprskách
2 158 Kč
Tato elegantně vyvedená a bohatě ilustrovaná kniha vychází u příležitosti padesátého výročí vydání prvního sešitu komiksového časopisu Čtyřlístek. V šesti rozsáhlých oddílech se čtenář stane svědkem vzniku i rozmachu „fenoménu Čtyřlístek“. Kniha tak mapuje v podstatě celé tvůrčí období otce seriálu pana Jaroslava Němečka. Součástí je i ochranné pouzdro.
ZJISTIT VÍCE
Sněží, sněží...
265 Kč
Sníh o Vánocích je hezká věc, ale čeho je moc, toho je příliš. Taková sněhová bouře umí zamíchat i těmi nejlepšími plány – a když k tomu ještě připočtete 14 roztleskávaček, 1 miniprase a keramickou vesničku pro elfy, bylo by na rozpletení všech těch zmatků v městečku Gracetown skoro zapotřebí nějakého anděla! Tři vánoční příběhy o tom, že ne vždycky je to, oč stojíte, taky to pravé...
ZJISTIT VÍCE
- 11 %
Takhle jsem si to teda nepředstavovala
267 Kč
Kdo z vás jste si představoval, že až přestanete šílet s kariérou, budete prožívat nádherné, bezstarostné dny? Myslím, že nejsem sama, kdo se domníval, že už má nárok na to, aby si pohodlně cestoval, chodil po výstavách a okopával zahrádku. Copak by mě napadlo, že místo toho dostanu nabídku k sňatku na urologii, že budu ošetřovat manželku svého milence, nebo že k výročí mi muž mého srdce věnuje kleštičky na křepelčí vajíčka?!
ZJISTIT VÍCE
Pláž v noci
199 Kč
Krátký napínavý příběh od Eleny Ferrante, autorky tetralogie Geniální přítelkyně, je svou tematikou propojený s jejím dalším románem Temná dcera. Ferrante rozvinula motiv ztracené panenky Celiny, která byla malou holčičkou jménem Mati ponechána na konci dne na pláži napospas svému osudu. Mati totiž dostala kotě, a Celina si připadá zrazená a opuštěná. V noci zažívá neuvěřitelná dobrodružství.
ZJISTIT VÍCE
Chůva
388 Kč
Malá Jo zbožňuje chůvu Hannah víc než svoji matku, a tak když jedné noci Hannah beze stopy zmizí, holčička je naprosto zničená. O třicet let později se Jo vrací do rodičovského domu a je nucena čelit svému složitému vztahu s matkou. Jenže když jsou v jezeře na jejich pozemku objeveny lidské ostatky, Jo začne pochybovat o všem, o čem byla až dosud skálopevně přesvědčená.
ZJISTIT VÍCE
- 15 %
Alenčina zapeklitá dobrodružství
211 Kč
"Už jste vyluštili hádanku?“ řekl Kloboučník a obrátil se k Alence. Připojte se k Alence, Bílému Králíkovi, kočce Šklíbě i mnoha dalším prazvláštním obyvatelům říše Divů a k jejím zapeklitým dobrodružstvím. S více než 35 logickými hádankami k rozlousknutí, jejichž zamotanost je stále podivnější!
ZJISTIT VÍCE

OBLÍBENÉ HRY:

- 14 %
Tvoje tvář má známý hlas
602 Kč
Tvoje tvář má známý hlas je týmová párty hra inspirovaná stejnojmenný pořadem TV Nova. Poznáte kdo se skrývá v převleku a koho představuje? Dokážete pantomimicky napodobit Michaela Jacksona nebo zabroukat Lady Carneval? Hráči pomocí aktivit předvádějí, kreslí, vysvětlují nebo zpívají či broukají ...
ZJISTIT VÍCE
- 14 %
Empatia
602 Kč
Česká nekonfliktní hra pro celou rodinu s neskutečně nádherným grafickým zpracováním od české výtvarnice Marie Brožové. Hra nabízí dvě možnosti hraní - soutěživé a kooperativní. Ideální hra pro chvilky pohody a odpočinku u horkého kakaa při dlouhých zimních večerech. Nechejte se pohltit snovým světem.
ZJISTIT VÍCE

Knižní tipy z dopisů Ježíškovi od party z Knih

Ještě pořád váháte, s jakou knížkou se o Vánocích nekompromisně zašijete 😊? Co koupit dětem? Anebo jestli ty novinky, jejichž sláva údajně hvězd se dotýká, fakt stojí za to, anebo spíš za starou bačkoru?

Pro odpovědi nemusíte daleko! Vyzpovídali jsme pro vás naši knižní partu – experty, knihomoly a požitkáře, kteří jsou v knihách až po uši! Denně.

Celý článek

Sledujte nás, ať vám nic neuteče 😊

FacebookInstagram

Spokojenost 99 % zákazníků na Heureka.cz

Podle dotazníku spokojenosti doporučuje Knihy.cz 99 % zákazníků.

Vyrazit nakupovat

Tento e-mail byl odeslán společností NWT a.s. na základě dříve uděleného souhlasu se zasíláním obchodního sdělení. Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.