Akční nabídka na duben 2022 Zobrazit webovou verzi
AZ WOOD, a.s.

JEDINEČNÉ SLEVY
DŘEVAŘSKÝCH A STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ

Platnost akce: od 1.4.2022 do 30.4.2022

Vážení obchodní přátelé,

Zasíláme Vám informaci k vývoji situace na trhu s dřevařskými materiály v měsíci dubnu 2022.

INFORMACE

Vážení zákazníci,

Žijeme ve složité globální hospodářské a politické situaci, která ovlivňuje všechny oblasti našich životů. Ani naše společnost není výjimkou. Tuto situaci pociťujeme především v oblasti zásobování, kde se projevuje nedostatek určitých sortimentů a s tím spojený soustavný růst cen.

Týká se to především velkoplošných materiálů, jako jsou překližky, DTD a OSB desky, dále palubek, konstrukčních materiálů kam patří stavební řezivo, lepené hranoly apod., ale také nátěrových hmot, lepidel, spojovacího kování a dalších komponentů.

Musíme konstatovat, že se již na počátku sezóny dostáváme do situace, která se velmi podobná dění na trhu v minulém roce. Dodavatelé nám sice jsou schopni potvrdit dodání zboží na určitý termín, ale bez našich nákupních cen, protože ani oni nedokážou odhadnout, jaké ceny budou platit třeba již za několik týdnů.

Proto je momentálně naší prioritou nakoupit v tomto čase co největší množství materiálů za ještě „přijatelné ceny“, abychom uspokojili alespoň část poptávky v úvodu začínající sezóny.

Část nedostatkového zboží se snažíme řešit zavedením alternativních materiálů, které Vám naši zaměstnanci rádi nabídnou při zpracovávání Vašich konkrétních poptávek.

Z těchto důvodů však nejsme v současné době schopni garantovat na delší dobu cenovou úroveň u žádného z námi prodávaného zboží a ani realizovat cenová zvýhodnění na podporu prodeje.

Jelikož se snažíme soustavně vytvářet co nejpříznivější podmínky a servis pro naše zákazníky, doporučujeme Vám návštěvu našich webových stránek, kde máte možnost seznámit se s aktuálními cenami v sekci ceníky https://www.drevovbrne.cz/ceniky, nebo Vám podají informace k zásobám a cenám přímo prodejci na prodejně.

Doufám, že nastalou situaci pochopíte a i nadále se na nás budete obracet při realizaci Vašich projektů.

S přáním všeho dobrého

Ing Dušan Ressler - vedoucí prodejny

NA MNOŽSTEVNĚ ZAJÍMAVÉ ZAKÁZKY POSKYTUJEME  I NADÁLE SLEVY NAD RÁMEC DOHODNUTÝCH CEN !!!

Na našem webu www.drevovbrne.cz také najdete mimo jiné souhrnnou informaci o dalších cenových zvýhodněních, která právě realizujeme.
Bližší informace a detaily poskytnou prodejci na prodejně.

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu.

S pozdravem

Ing. Dušan  Ressler
vedoucí obchodního centra

AZ WOOD, a.s, obchodní centrum Brno
Drážní 7, 627 00 Brno-Slatina (vjezd z ulice Řipská)
Tel.: +420 545 513 215, 301


E-mail: prodejna.slatina@azwood.cz
www.drevovbrne.cz

Nepřejete-li si již dostávat tento newsletter, klikněte na odkaz odhlásit se.